birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Zoo Tycoon 2
Zoo Tycoon 2, bir hayvanat bahçesi kurma ve onu yönetme oyunudur. Bu oyunda gerçek hayatta görme imkanımızın kısıtlı olduğu birçok hayvanı, çok çeşitli harita ve alanlarda besleyebilmekteyiz.

Serinin 1. sürümüne göre oldukça geliştirilmiş grafikler ve yenilenmiş animasyonlar ilk dikkati çeken şeyler. Ancak daha da güzeli artık standartlaşan The Sims tarzı kolay kullanımlı arabirim. Bu arabirim sayesinde tüm ayarlar, park alanımıza kuracağımız tüm yapılar, tüm hayvanlar ve barınakları ile ziyaretçilerimize sağlayacağımız tüm olanaklara aynı ana başlık içerisinden ulaşabilmekteyiz. Hayvan barınakları kurun, sonra çok çeşitli hayvanları bu barınaklara koyun, gıdalarına dikkat edin, doğal ortamlarını aynen sağlamaya özellikle önem verin. Sonra yapmanız gereken tek şey ziyaretçilerin gelip parkta eğlenmelerini izlemek ve tabiki bu işten para kazanmaya başlamak. Hayvan severler için oldukça eğlenceli bir oyun bu. Tabii sınırları kaldırıp hayvanların ziyaretçilere saldırmalarına neden olmak da sizin tercihiniz :)

Yine bu seriye eklenen hayvanlarımızın fotoğraflarını çekip albüm hazırlayabileceğimiz yeni seçenek gerçekten eğlenceli. Üstelik de yine bu fotoğraf kipi sayesinde hayvanlarımızın doğal hayatlarını da 3 boyutlu grafikler ile yakından izleyebiliyoruz. Yeni nesil Tycoon oyunlarında olduğu gibi Zoo Tycoon 2'de de olan bu geliştirilmiş ve sadece tek bir CD içerisine sığdırılabilen bu kadar üstün grafiklerin bulunması oldukça şaşırtıcı. Üstelik hayvanlar ile ilgili bilgilerin yer aldığı ansiklopedi kısmı da hayvanlar alemiyle ilgili bir tez ödevi hazırlayabilmenize yetecek kadar geniş bir içerikle donatılmış.

Siz de hayvanlar alemini merak ediyor ve hem onlara doğal bir tabiat ortamı sunup, hem de gelen ziyaretçilere güzel anlar yaşatmak istiyorsanız bu park kurma oyununu mutlaka edinmenizi tavsiye ederim.

En düşük sistem gereksinimleri :

İşlemci : Pentium 733
Hafıza : 256 MB
Sabit Sürücü Alanı : 900MB boş alan
CD Sürücü : 4x optik sürücü
Ekran Kartı : Direct3D destekli 16Mb Ekran Kartı
DirectX : DirectX 9.0b
İnternet Erişimi : Sitesinden indirebileceğiniz ek hayvanlar, vs.. için

Versiyon:
Tip:Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Boyut:119 Mb
Dil:Ingilizce
OS:Windows (Tümü)
Üretici:Microsoft Corporation

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

1,171875E-02