birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Sticky Password
Sticky Password; kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla geliştirilmiş otomatik form doldurucusudur. Sticky Password ile MSN Messenger ve ICQ gibi programlara ya da Hotmail, Yahoo ve GMail gibi web sitelerine giriş (login) yaparken sürekli kullanıcı adı ve şifrenizi girmenize gerek kalmayacak! Her seferinde giriş yaparken zaman kaybetmeyeceksiniz, kullanıcı adı ve şifreniz çalınmayacak!
Program kendisini desteklediği programların ve web tarayıcılarının Başlık Çubuğu'na yerleştirerek sizi zaman kaybından kurtaracak. Programı açıp, "Add Account" butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurduktan sonra o hesaba ait web sayfasına (Hotmail, GMail, Yahoo vb.) veya programa (MSN Messenger, ICQ vb.) girdiğinizde Başlık Çubuğu'nda Sticky Password simgesine tıkladığınızda oluşturduğunuz hesabı göreceksiniz. Oluşturduğunuz hesaba tıkladığınızda belirlediğiniz erişim alanındaki formun kullanıcı adı ve şifre bölümü Sticky Password sayesinde otomatik olarak doldurulacaktır. Dolayısıyla bilgisayarınızda keylogger (klavyede yazdıklarınızı rapor eden zararlı program) olsa bile güvenli bir şekilde hesaplarınıza giriş (login) yapabileceksiniz. Ayrıca Sticky Password'da bulunan "Edit Account" butonuna tıklayarak kullanıcı adı, şifre ve ilgili linki (http://www.hotmail.com/, C:\Program Files\MSN Messenger vb.) değiştirebilirsiniz. "Run Account's Link" butonuna tıklayarak, ilgili hesaba ait bağlantıya gidebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda keylogger olduğundan şüphe duyuyorsanız programın mini klavye özelliği ile şifrenizi klavyenin hiçbir tuşuna basmadan fare ile yazabilirsiniz. Bunun yanı sıra Sticky Password bünyesinde şifre üreteci (password generator) barındırmaktadır. Bu sayede istediğiniz karakterde şifreler oluşturabilirsiniz. AES/Rijndael (256 bit), Blowfish (448 bit), Diamond II (2048 bit), FROG (1000 bit), Ghost (256 bit), Sapphire II (8192 bit), SCOP (384 bit), Twofish (256 bit) şifreleme algoritmalarını kullanan Sticky Password; İngilizce dili dışında Fransızca, Portekizce ve Rusça dil desteğine sahiptir. Programın "Settings" bölümünden her türlü ayarlamaları yapabilirsiniz.
Sticky Password; Internet Explorer, Mozilla Firefox, MSN Explorer ve Netscape 8 tarayıcılarını desteklemektedir.

Editörden :
Güvenliğiniz için mükemmel bir program. Kullanıcı adı ve şifrenizi girme esnasında yanınızda birisi olsa da sizin için bir tehlike olmayacak. Çünkü klavyeyi kullanarak şifrenizi yazmayacaksınız, Sticky Password otomatik olarak formu (kullanıcı adı ve şifre) dolduracak.
Sticky Password, üstün nitelikli bir yazılımdır. Kolay arayüzü, kullanılabilirliği ve üstün güvenlik önlemleri en büyük avantajı. Program İngilizce olmasına rağmen, çok kolay kullanabileceğiniz bir tarzdan. Sticky Password'un tam sürümünü alıp, süre kısıtlanması engelini aşmak için 24.95$ ödemelisiniz.

Versiyon:2.6
Tip:Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Boyut:3.55 Mb
Dil:Ingilizce
OS:Windows (Tümü)
Üretici:Sticky Password

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

3,90625E-03