birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

MoreMotion Web Designer
Üreticinin açıklaması:
MoreMotion Web Designer dinamik web sayfalarını XSLT stylesheet'leri olarak üretmek isteyen geliştiriciler için tasarlanmıştır.

Karmaşık XSL style sheet'lerini görsel ortam içinde kolaylıkla tasarlamaya yarayan güçlü araçlarının yanında genişleyebilen ve tekrar kullanılabilen mimarisi onu XML bazlı web sitelerini geliştirmek için benzersiz bir araç yapmaktadır.

Panelleri tekrarlamak, karma kutuları dinamik olarak doldurmak, elemanları koşullara bağlı olarak sayfa üzerinde göstermek Web Designer için son derece basit görevlerdir

MoreMotion Web Designer karmaşık XSLT style sheet'lerini geliştirebilmek için güçlü özelliklere sahiptir.

Elemanların her özelliği $vof() fonksiyonu ile XML düğümlerine bağlanarak dinamik hale getirilebilir. $vof()fonksiyonu ile elemanların özelliklerine koşullara bağlı olarak değerler atanabilir. Karma kutular veya Liste kutuları basit tanımlamalarla dinamik olarak doldurulabilir.
Elemanlar paneller içinde gruplanabilir ve sıralanmış XML düğümleri boyunca dikey veya yatay olarak tekrarlanabilir. Tekrarlanan paneller içindeki paneller de tekrarlanabilir ve onlara göndermek üzere XSL parametreleri tanımlanabilir. Elemanların "Display If" özelliğinde XSL ifadeleri ile yapılan tanımlarla elemanların çalışma zamanında sayfada gösterilmesi koşullara bağlanabilir. Koşul panelleri kullanarak sayfa üzerindeki bir alan için birden fazla koşula bağlı içerik tanımlamak mümkündür. Koşul paneli içindeki koşulları, özel dialog üzerinde sağlanan ekle, sil, kopyala, sırasını değiştir komutlarıyla rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Koşulları ayrıca proje kaşifi üzerinden de izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Karmaşık ihtiyaçlarınızı da karşılamak üzere elemanların XSL özelliğini kullanabilir ve içlerinde doğal XSL kod tanımlamaları yapabilirsiniz. XSL Şablonu elemanı sayesinde sayfaya harici XSL şablonları bağlayabilir veya sayfaya gömülü XSL şablonlarını sağlanan XSL editörü ile oluşturabilirsiniz.

Versiyon:3.2
Tip:Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Boyut:14.5 Mb
Dil:Ingilizce
OS:Windows (Tümü)
Üretici:Mor Yazılım

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

0,0234375