birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

LeapFTP Türkçe
Leap FTP çok başarılı bir dosya transfer programıdır.
Dosya Transfer programları arasında geçtiğimiz yıllarda ödül bile almış olan bir ftp programıdır.
Çok başarılı olduğu gibi, yarıda kalan işleri devam edebilme, history (geçmiş) kayıtlarını değiştirebilme gibi güzel özellikleri var.
Sık Kullanılanları program içinden oluşturması zor diyenler için program files altında kurulduğu klasörden .ini dosyasının içine de yazabilirsiniz. Şifrelerinizi istediğiniz zaman program files içindeki txt dosyalardan silebilirsiniz, bu da güzel bir özellik bence.

Türkçe dosyanın kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanı gereken önce programın orjinal halini indirip kuracaksınız. Sonra da buradan indireceğiniz paketin içindeki exe yi programın orjinalini kurduğunuz klasöre gidip LeapFTP.exe nin üzerine yazdıracaksınız. Start menüden program grubunun içinden LeapFTP yi çalıştırdığınızda Türkçesi çalışacaktır.
İsterseniz orjinal olan ingilizce LeapFTP.exe nin önce adını değiştirip sonra Türkçe'yi kopyalarsanız aynı klasörde 2 tane exe niz olur istediğiniz zaman Türkçe istediğiniz zaman İngilizceyi çalıştırabilirsiniz.

NOT : Bu programı kendim yıllardır kullandığım için öncelikle kendim faydalanmak için, daha rahat çalışabilmek için elimden geldiğince, bilgim yettiğince Türkçeleştirmeye çalıştım. Programın yüzde yüzünü çeviremedim, çünkü dört dörtlük bir yabancı dil bilgim yok. Çeviri hatalarım olduysa affınıza sığınarak, daha bilgili arkadaşlardan gelecek her türlü yardım ve desteği değerlendireceğimden emin olabilirsiniz.

Versiyon:2.7.5
Tip:Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Boyut:327 Kb
Dil:Türkçe
OS:Windows (Tümü)
Üretici:Nejdet Acar

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

6,835938E-03